www.kshandballposadagorna.pl



ZAMKNIJ
DOPISZ SIĘ
WYPISZ SIĘ

                                                 Witamy na naszej stronie internetowej - KS Handball Posada Górna

OSTATNIE AKTUALNOŚCI
2016-04-01
Kolejne zwycięstwo naszych dziewcząt podczas turnieju LajkonikCup!!!!!
W drugim meczu turnieju nasze szczypiornistki pokonały drużynę gospodarzy turnieju SKS *Kusy* 1 Kraków 15-14!!!! Brawo dla Dziewcząt!!!!!!
2016-04-01
Posada Górna wygrywa pierwszy mecz w LajkonikCup
Drużyna KS Handball Posada Górna wygrała pierwszy mecz turnieju LajkonikCup w Krakowie!!!!
2016-03-26
Turniej Lajkonik Kraków 31.03-03.04-2016
Lista Zawodniczek Młodziczka Młodsza!!! 1. Przybyła Maria - Kapitan 2. Rogula Urszula 3. Rodzinka Izabella 4. Osękowska Kinga 5. Szul Julia 6. Samborska Nikolina 7. Pitrus Sara 8. Różowicz Maria 9. Różowicz Zuzanna 10. Kluska Katarzyna 11. Małek Kamila 12. Niemczyk Julia 13. Kenar Konstancja 14. Penar Katarzyny 15. Rodzinka Adrianna
2016-03-16
Rusza nabór do klasy sportowej o profilu piłki ręcznej w ZSP w Posadzie Górnej!
Dyrekcja ZSP w Posadzie Górnej informuje o prowadzonej rekrutacji uczniów do oddziału sportowego do klasy IV Szkoły Podstawowej i klasy I Gimnazjum o profilu piłki ręcznej.
Październik
2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nasza drużyna bierze udział w rozgrywkach wojewódzkich juniorek młodszych, gdzie zgłoszone na sezon 2013/2014 zostały następujące zespoły:

1. UKS Olszynka Dzikowiec

2. UKS Orlik Mielec

3. UKS Gryf Radomyśl Wielki

4. UKS Victoria Przecław

5. UKS Pogórze Dynów

6. UKS Handball Posada Górna


Mecze rozgrywane są systemem turniejowym, każdy zespół jest gospodarzem, w jednym turnieju każdy rozgrywa 2 mecze. Nasza drużyna ma najmłodszy skład spośród wszystkich zespołów, nie przekraczamy 16 lat :)

 

 

Po pierwszej kolejce (pauzowałyśmy) rozgrywanej 23.11.2013 roku w Radomyślu Wielkim tabela i wyniki przedstawiają się następująco:

 

Tabela

1. UKS Olszynka Dzikowiec              2         4 : 0           44 : 25
2. UKS Orlik Mielec                             2          2 : 2          37 : 28
3. UKS Victoria Przecław                   2          2 : 2           32 : 35
4. UKS Gryf Radomyśl Wielki         2          0 : 4          19 : 44
5. UKS Pogórze Dynów                      - - : -
6. UKS Handball Posada Górna      - - : -


 


I Turniej   - Radomyśl Wielki – 23.11.2013 r.
UKS Gryf Radomyśl Wlk. – UKS Victoria Przecław 12 : 21 (5:10)
UKS Olszynka Dzikowiec – UKS Orlik Mielec   21 : 14 (10:6)
UKS Olszynka Dzikowiec – UKS Victoria Przecław  23 : 11 (14:3)
UKS Gryf Radomyśl Wlk. – UKS Orlik Mielec   7 : 23 (4:10)

 

Kolejne terminy rozgrywek to:


II Turniej - Dzikowiec – 21.12.2013 r.
2 – 1; 4 – 6; 4 – 2; 1 – 6;


III Turniej -  Dynów – 08.02.2014 r.
3 – 6; 5 – 1; 6 – 5; 3 – 1


IV Turniej -  Przecław – 22.02.2014 r.
4 – 3; 2 – 5; 5 – 3; 2 – 4


V Turniej  - Mielec – 08.03.2014 r.
5 – 2; 6 – 4; 2 – 6; 5 – 4


VI Turniej  - Besko – 22.03.2014 r. (organizator: Posada Górna)
6 – 1; 3 – 5; 1 – 5; 6 – 3


Turniej finałowy – 05.04.2014 r. Rzeszów
1 – 4; 5 – 6; 2 – 3; 4 – 5; 1 – 3; 6 – 2


Numery z losowania drużyn:
1 – UKS Olszynka Dzikowiec; 2 – UKS Orlik Mielec; 3 – UKS Gryf Radomyśl Wielki; 4 – UKS Vi9ctoria Przecław; 5 – UKS Pogórze Dynów; 6 – UKS Handball Posada Górna

 

 

 

 

 

Tabela
  1. UKS Orlik Mielec                                          8               14 : 2     158 :110
  2. UKS Pogórze Dynów                                     6               8 : 4        88: 66
  3. UKS Olszynka Dzikowiec                             6               8 : 4        98 : 80
  4. UKS Handball Posada Górna                      6               6: 6       105 : 75
  5. UKS Victoria Przecław                                8                 4: 12    121 : 150
  6. UKS Gryf Radomyśl Wielki                          6               0 : 12     47: 136

 

 

I Turniej               -              Radomyśl Wielki – 23.11.2013 r.

UKS Gryf Radomyśl Wlk. – UKS Victoria Przecław            12 : 21 (5:10)

UKS Olszynka Dzikowiec – UKS Orlik Mielec                       21 : 14 (10:6)

UKS Olszynka Dzikowiec – UKS Victoria Przecław            23 : 11 (14:3)

UKS Gryf Radomyśl Wlk. – UKS Orlik Mielec                       7 : 23 (4:10)

 

II Turniej             -              Kolbuszowa – 02.03.2014 r. (organizator Dzikowiec)

UKS Orlik Mielec – UKS Olszynka Dzikowiec                       19:10(12:7)

UKS Victoria Przecław – UKS Handball Posada Górna       11: 23(5:12)

              UKS Victoria Przecław – UKS Orlik Mielec                            18:27(8:13)

              UKS Olszynka Dzikowiec – UKS Handball Posada Górna    15:11(7:6)

 

III Turniej            -              Dynów – 08.02.2014 r.

UKS Gryf Radomyśl Wlk.  -  UKS Handball Posada Górna              4 : 29 (2:14)

UKS Pogórze Dynów  -  UKS Olszynka Dzikowiec                           16 : 13 (13:4)

UKS Handball Posada Górna  -  UKS Pogórze Dynów                      7 : 11 (2:7)

UKS Gryf Radomyśl Wlk. – UKS Olszynka Dzikowiec                       9 : 16 (7:11)       

 

IV Turniej            -              Przecław – 22.02.2014 r.

UKS Victoria Przecław – UKS Gryf Radomyśl Wlk.            19 : 8 (7:5)

UKS Orlik Mielec – UKS Pogórze Dynów                              15 : 11 (7:5)

UKS Pogórze Dynów – UKS Gryf Radomyśl Wlk.                              28 : 7 (16:1)

UKS Orlik Mielec – UKS Victoria Przecław                            22 : 21 (11:10)   

 

V Turniej             -              Mielec – 08.03.2014 r.

UKS Pogórze Dynów – UKS Orlik Mielec                                 7 : 16 (5:9)

UKS Handball Posada Górna – UKS Victoria Przecław        20 : 12(11:7)

UKS Orlik Mielec – UKS Handball Posada Górna                 22 : 15(13:9)

UKS Pogórze Dynów – UKS Victoria Przecław                      15 : 8(8:7)

 

VI Turniej            -              Besko – 22.03.2014 r. (organizator: Posada Górna)

                6 – 1; 3 – 5; 1 – 5; 6 – 3

 

Turniej finałowy – 05.04.2014 r. Rzeszów

1 – 4; 5 – 6; 2 – 3; 4 – 5; 1 – 3; 6 – 2

 

 

Nasi Partnerzy i Sponsorzy

 Kominki KOMREM Gustaw Rzeszutek Sanok

tel. 602 313 075

Kompleksowe Usługi Budowlane

DAR-BUD Białowąs Dariusz

Wróblik Królewski tel. 603 838 580

Apteka REMEDIUM Jakub Fiejdasz Rymanów JAŚ WĘDROWNICZEK Rymanów

Studio Fotografii i Videofilmowania

Rymanów, ul. Rynek 10,  tel. 504 244 283

 

 

 

KS Handball Posada Górna

 

Wszelkie materiały zamieszczone na naszej stronie są własnością KS Handball Posada Górna, ich wykorzystanie, kopiowanie bez naszej zgody jest zabronione.

 Powered by: www.cdx.pl  
 

 

 

 

Zapraszamy na nasz facebookowy FanPage

 

(kliknij w ikonkę)